ZAMKNIJ   X


aktualności, polskie radio, interia

[...]Kurs REWELACJA!!! Należę do leniuchów (powtórkę do matury zaczynam dopiero teraz), jednak kurs robiłam z przyjemnością. Wszystko jasne i przejrzyste, toteż pokusiłam się o zakup Waszej książki. Pozdrawiam i gratuluję talentu! więcej

, 2014-03-06
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Wykłady dla maturzystów
i nauczycieli

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat wydarzeń, w których JakZdacMatureZmatematyki.pl bierze udział. Zapraszamy na wykłady Dariusza Kulmy skierowane do nauczycieli i uczniów odbywające się w ramach tych wydarzeń. Na naszych stoiskach konferencyjnych można zapoznać się z pełną ofertą portalu.
1
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Żorach
09.11.2017

9 listopada (czwartek) byliśmy w Żorach, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie :)


2
Wykład dla maturzystów w Radomsku
08.11.2017

8 listopada (środa) gościliśmy w Radomsku, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


3
II Konferencja Mazowieckiego Oddziału SNM - Oswajamy matematyczne zmiany
18.11.2017

18 listopada wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" będziemy uczestniczyć w II Konferencji Mazowieckiego Oddziału SNM - "OSWAJAMY MATEMATYCZNE ZMIANY", która odbędzie się w XIV LO "Staszic" w Warszawie.

W czasie konferencji zapraszamy do naszego stoiska z matematycznym sklepem. Do zobaczenia 😃

Strona organizatora: przejdź


4
Wykład dla maturzystów w Białej Podlaskiej
20.11.2017

20 listopada (poniedziałek) widzimy się w Białej Podlaskiej, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadzi wykład dla maturzystów. Do zobaczenia :)


5
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
06.11.2017

6 listopada (poniedziałek) byliśmy w Garwolinie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


6
Wykład dla maturzystów w Lędzinach
27.10.2017

27 października byliśmy w Powiatowym Zespole Szkół w Lędzinach, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


7
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Gnieźnie
26.10.2017

26 października byliśmy w Zespole Szkół im. Jana III Sobieskiego w Gnieźnie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Pięknie dziękujemy za spotkanie :)


8
Wykład dla maturzystów i szkolenie dla nauczycieli w Kaliszu Pomorskim
25.10.2017

25 października byliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku w Kaliszu Pomorskim, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów oraz szkolenie dla nauczycieli. Dziękujemy za spotkanie i piękny dyplom :)


9
Wykład dla maturzystów w Garwolinie
09.10.2017

9 października gościliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, gdzie pan Dariusz Kulma poprowadził wykład dla maturzystów. Dziękujemy za spotkanie :)


10
Gdański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
28.09.2017, 29.09.2017

W dniach 28 - 29 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Pomorze, goszcząc na Gdańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Gdańskim.

Podczas Salonu będzie można nas było spotkać na na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. Natomiast pomysłodawca portalu i autor książek Dariusz Kulma poprowadził spotkanie pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”. Duże zainteresowanie wykładem przyciągnęło uwagę dziennikarzy Dziennika Bałtyckiego, którzy poprosili autora książek „Jak zdać maturę z matematyki" o kilka rad dla przyszłych arbiturientów :)

Podczas naszej wizyty trafiliśmy na przypływ pozytywnych emocji i rozmów z maturzystami :) To była udana wizyta. Dziękujemy! :)

Strona organizatora: przejdź


11
Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
26.09.2017, 27.09.2017

W dniach 26 - 27 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" odwiedziliśmy Krakowski Salon Maturzystów Perspektywy 2017, na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Ciepło wspominamy wizytę w Małopolsce, gdzie na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z krakowskimi maturzystami. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

To był fajny czas! Dziękujemy i życzymy powodzenia na maturze! 

 

Strona organizatora: przejdź


12
Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
21.09.2017, 22.09.2017

W dniach 21 - 22 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" gościliśmy na Wrocławskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017, na Politechnice Wrocławskiej.

 

Podczas Salonu można było się z nami spotkać na naszym stoisku z pomocami i gadżetami matematycznymi. W czasie trwania Wrocławskiego Salonu można było również uczestniczyć w spotkaniu z Dariuszem Kulmą pt. „Jak zdać maturę z matematyki czyli jak dobrze zdać i nie zwariować?”.

 Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę 😃

Strona organizatora: przejdź


13
VIII Ogólnopolska Konferencja GeoGebry
16.09.2017

W dniu 16 września 2017 roku, jako jeden z partnerów wydarzenia, wzieliśmy udziała w VIII Ogólnopolskiej Konferencji GeoGebry w Warszawie. W ramach Konferencji odbył się wykład pt. „Uwierz we mnie, a będę mógł", na temat motywacji, który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

 

Mieliśmy okazję do wielu miłych rozmów na naszym stoisku, gdzie w ramach projektów „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" prezentowaliśmy nasze pomoce dydaktyczne oraz gadźety matematyczne.

Strona organizatora: przejdź


14
XXVIII Szkoła Dydaktyki Matematyki
13.09.2017

W dniach 13 i 14 września wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" oraz „Matematyka Innego Wymiaru" uczestniczyliśmy w XXVIII Szkole Dydaktyki Matematyki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

Szkoły Dydaktyki Matematyki są organizowane od 1981 roku, tegoroczna odbyła się pod hasłem: Jeśli nie wiem, że wiem, to myślę, że nie wiem (R.D. Laing).

 

W czasie Szkoły mieliśmy okazję zaprezentować nasze pomoce dydaktyczne, a także odbyć wiele ciekawych rozmów z nauczycielami. Dziękujemy za te spotkania 😃

 

Strona organizatora: przejdź


15
Poznański Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
11.09.2017, 12.09.2017

W dniach 11-12 września gościliśmy wraz z projektem „Jak zdać maturę z matematyki" na Poznańskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2017 😃

 

W ramach Salonu Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził wykład dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i wykorzystać czas pozostały do egzaminu. Dziękujemy za liczne przybycie na wykład. To był super spędzony czas w stolicy Wielkopolski 😃

Strona organizatora: przejdź


16
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2017 - wykład dla maturzystów
07.09.2017, 08.09.2017

W dniach 7 i 8 września wzięliśmy udział w Warszawskim Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz liczny udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że zarówno nasze stoisko, jak i wykład spotkał się z dużym zainteresowaniem :)

Strona organizatora: przejdź


17
II Ogólnopolski Kongres dla nauczycieli matematyków w W-wie
07.04.2017

W dniu 7 kwietnia 2017 roku wzięliśmy udział w II Ogólnopolskim Kongresie dla nauczycieli matematyków, który odbył się w Warszawie pod hasłem "Skuteczne metody nauczania matematyki jako wyzwanie XXI wieku".


Kongres zgromadził ponad 400 nauczycieli z całej Polski. Jako firma ELITMAT również uczestniczyliśmy w tym przedsięwzięciu z naszymi PROJEKTAMI czyli Matematyka Innego Wymiaru i Jak zdać maturę z matematyki oraz naszym matematycznym sklepem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie fantastyczne spotkania, rozmowy i uśmiechy 

 

Jednym z PRELEGENTÓW był Dariusz Kulma, który m.in. mówił o tym co wspólnego ma polska kadra skoczków i nauczyciele matematyki oraz jak rozróżniać kombinatoryczne czworaczki 

Strona organizatora: przejdź


18
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Ostrołęce - wykład dla nauczycieli
30.03.2017

Dnia 30 marca wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Wydział w Ostrołęce pn. "Podróże matematyczne. Jak skuteczniej uczyć matematyki?", która odbyła się w Ostrołęce.

 

W ramach konferencji odbył się wykład Dariusza Kulmy - Nauczyciela Roku 2008 pt. "Jak skuteczniej uczyć matematyki?". Bardzo dziękujemy za wspólne spotkanie :)

Strona organizatora: przejdź


19
V Salon Edukacyjny w ramach Ogólnopolskich Targów EDUKACJA 2017 w Katowicach
21.03.2017, 22.03.2017, 23.03.2017

W dniach 21-23 marca byliśmy wraz z projektem "Jak zdać maturę z matematyki" na Ogólnopolskich Targach Edukacja 2017 w Katowicach 😃

 

W ramach Targów Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 poprowadził trzy wykłady dla maturzystów o tym, jak przygotować się do matury i jak najlepiej wykorzystać ten czas, który został do majowych egzaminów. Bardzo dziękujemy za liczne przybycie na wykłady. To były super spotkania z maturzystami 😃

Strona organizatora: przejdź


20
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu - wykład dla nauczycieli
18.03.2017

W dniu 18 marca 2017 wzięliśmy udział w konferencji organizowanej przez Regionalny Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki pn. "Tylko matematyka", która odbyła się w Radomiu. W ramach konferencji swoimi doświadczeniami z naczycielami dzielił się Dariusz Kulma. Bardzo dziękujemy za otwartość i ciepłe przyjęcie.

Do zobaczenia na konferencji za rok :)

Strona organizatora: przejdź


21
Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy w W-wie - wykład dla maturzystów
11.03.2017

11 marca wzięliśmy udział w Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017. Dziękujemy za zaproszenie i za Wasz udział.

 

W ramach Salonu odbył się również wykład DARIUSZA KULMY - Nauczyciela Roku 2008, autora książek dla maturzystów oraz twórcy naszego portalu na temat tego, jak skutecznie przygotować się do matury z matematyki.

Cieszymy sie bardzo, że przybyliście w tak licznym składzie

 

Strona organizatora: przejdź


22
XX Łódzkie Targi Edukacyjne - wykład dla maturzystów
02.03.2017, 03.03.2017

W dniach 2-3 marca 2017 roku wzięlismy udziała w XX Łódzkich Targach Edukacyjnych w Łodzi. W ramach Targów odbył się wykład dla maturzystów pt. "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który poprowadził Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania :)

Strona organizatora: przejdź


23
Targi Edukacyjne w Lublinie - wykład dla maturzystów
16.02.2017, 17.02.2017

W ramach Targów odbyły się dwa wykłady dla maturzystów pt. "Jak zdać maturę z matematyki? - wykład motywacyjny", które poprowadził dla Was Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008.

Dziękujemy za przybycie  A dodatkowo cieszymy się, że mogliśmy się spotkać na naszym stoisku z wieloma nauczycielami oraz maturzystami i porozmawiać o tym, jak skutecznie przygotować się do matury.

Strona organizatora: przejdź


24
XXVI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
11.02.2017, 12.02.2017, 13.02.2017

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za każdą rozmowę i możliwość spotkania. To miejsce, gdzie można spotkać chyba najwięcej pozytywnych matematyków zarażającyh swoja pasją .  

 

W czasie konferencji odbył się również wykład Dariusza Kulmy - "Na pozór nieistotne – jak skuteczniej uczyć matematyki". Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i olbrzymie zainteresowanie.

 

W tym roku byliśmy na konferencji po raz pierwszy, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek współpracy ze Stowarzyszeniem Nauczycieli Matematyki i spotkamy się również za rok.

Strona organizatora: przejdź


25
Konferencja dla nauczycieli matematyki w Radomiu
10.12.2016

W dniu 10.12.2016 wzięliśmy udział w konferencji dla nauczycieli matematyki w Radomiu. Specjalnie dla uczestników wykład poprowadził Dariusz Kulma, a my zaprezentowaliśmy naszą ofertą wydawniczą.

To kolejne spotkanie, podczas którego na nauczanie matematyki spojrzeliśmy z innej, mniej matematycznej strony, ale na pewno nie mniej ważnej  

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie 


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 


26
Konferencja dla nauczycieli w Warszawie
02.12.2016

W dniu 2.12.2016 roku gościliśmy z wykładem pana Dariusza Kulmy oraz naszą ofertą wydawniczą na konferencji zorganizowanej przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń pn. "Porozmawiajmy o matematyce".

Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie, a uczestnikom za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie :)

A już 10 grudnia widzimy się z nauczycielami matematyki na konferencji w Radomiu. Do zobaczenia :)

Zapraszamy do obejrzenia relacji.


27
XXV Salon Edukacyjny Perspektywy 2016 - wykład Dariusza Kulmy dla maturzystów
27.02.2016

Dnia 27 lutego (sobota) Dariusz Kulma –autor serii książek dla maturzystów i Nauczyciel Roku 2008 – już po raz kolejny poprowadzi warsztaty dla maturzystów pn. Jak zdać maturę z matematyki? podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w sali Mikołajskiej w PKiN w Warszawie.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji, rejestracja uczestników: http://salon.perspektywy.p/2016/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=14

Strona organizatora: przejdźOferta wynajmu banera