ZAMKNIJ   X
Skuteczna pomoc podczas przygotowań do MATURY Z MATEMATYKI. Znajdziesz u nas porady, zadania aktualne z najnowszą podstawą programową, motywatory do działania oraz gadżety matematyczne, które ubarwią naukę. Stroną matematyczną profilu zajmuje się DARIUSZ KULMA - Nauczyciel Roku 2008.

odpowiedzi matematyka podstawowa, odpowiedzi matematyka rozszerzona, matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matematyka, matura, elitmat, książka matematyka, materiały pomocnicze do matury, plansze interaktywne, zadania interaktywne

Kurs on-line to nie jest to samo co kurs stacjonarny, ale ogólnie formę kursu oceniam na plus. Przede wszystkim kurs został przygotowany w profesjonalny sposób (o wiele lepiej niż lekcje zdalne w szkołach). Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy nie mają możliwości brania udziału w kursie stacjonarnym. więcej

Michał, 2020-08-05
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


WYZWANIE

Czym jest Wyzwanie Maturalne?

 

Wyzwanie maturalne jest dla tych, którym brakuje motywacji, którzy nie wiedzą jak i co powtarzać, którzy obawiają się matury z matematyki i boją się, że nie zdążą się przygotować do matury.


Z myślą o Was przygotowaliśmy HARMONOGRAM POWTARZANIA, a wraz z nim pakiet bezpłatnych dodatkowych materiałów na dany dzień, z których możecie korzystać każdego dnia, ucząc się wraz z naszym repetytorium. 

 

Dlaczego wyzwanie? Bo zakładamy sobie czas, w którym przygotujesz się do matury. Możesz wybrać opcję 42-dniową lub 10-dniową. Podejmując wyzwanie, każdego dnia Twoim zadaniem jest przerobić daną partię materiału. A jeśli będziesz powtarzał zgodnie ze wskazówkami, gwarantujemy Ci zwycięstwo, czyli sukces na maturze :)   


 

 

Co zrobić, żeby skorzystać z Wyzwania Maturalnego?

 

1. Kup książkę "Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym?" może być w wersji papierowej lub on-line - PRZEJDŹ DO SKLEPU

Tylko posiadanie repetytorium upoważnia do skorzystania z pakietu dodatkowych materiałów, ponieważ materiały te są ściśle powiązane z zadaniami z tej właśnie książki.

 

2. Utwórz darmowe konto na stronie www.jakzdacmaturezmatematyki.pl - UTWÓRZ KONTO 

 

3. Po założeniu konta w zakładce MOJE POMOCE MATURALNE -> PAKIET ON-LINE zostaniesz poproszony o wpisanie kodu z książki.


Jeśli masz książkę on-line, jest to ośmioznakowy kod, który uruchamiał dostęp do książki.


Jeśli masz wydanie papierowe, jest to kod znajdujący się pod zdrapką.

 


 

Co znajduje się w pakiecie dodatkowych materiałów?


Dodatkowe materiały są ściśle powiązane z harmonogramem powtórek zawartym w książce "Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym?". Obejmują wszystkie niezbędne zagadnienia maturalne podzielone na 10 dni lub 42 dni, czyli dokładnie tak, jak zostało to podzielone w książce.

 

Na każdy dzień powtórek została przygotowana oddzielna lekcja, która zawiera dodatkowe wyjaśnienia, wskazówki oraz zadania do ćwiczeń w formie testu on-line.


 

 

Czy mogę zobaczyć przykładowe materiały?

 

Przykładowa lekcja z otwartym dostępem znajduje się TUTAJ. Przejdź i zobacz, dlaczego warto uczyć się z nami.

 

 

Gdzie znajdę pakiet dodatkowych materiałów?


Po założeniu konta dostęp do wszystkich lekcji będzie na Twoim koncie w Strefie Maturzysty w zakładce MOJE POMOCE MATURALNE -> PAKIET ON-LINE.


Pamiętaj, każdego dnia  przerabiasz kolejną lekcję z dodatkowymi materiałami, która zgodnie z harmonogramem z repetytorium przeznaczona jest na dany dzień.Oferta wynajmu banera

MATURA

2024

Z MATEMATYKI