ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

JEST TO PAN O WYBITNYCH ZDOLNOŚCIACH, NIE TYLKO POTRAFI NAUCZYĆ MATEMATYKI, ALE RÓWNIEŻ SPRAWIĆ, ŻE MOŻNA JĄ POKOCHAĆ; NATOMIAST SAM PAN DARIUSZ KULMA STAJE SIĘ JAK PRZYJACIEL. MIMO IŻ TO TYLKO 3 MIESIĄCE I TO NAUKA MATEMATYKI, TO JEST TO NIEZAPOMNIANA PRZYGODA <3 POZDRAWIAM, POLECAM RMF FM więcej

Uczestnik Finałowej Wielkiej Lekcji Matematyki, 2020-06-08
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


WYZWANIE

Czym jest Wyzwanie Maturalne?

 

Wyzwanie maturalne jest dla tych, którym brakuje motywacji, którzy nie wiedzą jak i co powtarzać, którzy obawiają się matury z matematyki i boją się, że nie zdążą się przygotować do matury.


Z myślą o Was przygotowaliśmy HARMONOGRAM POWTARZANIA, a wraz z nim pakiet bezpłatnych dodatkowych materiałów na dany dzień, z których możecie korzystać każdego dnia, ucząc się wraz z naszym repetytorium. 

 

Dlaczego wyzwanie? Bo zakładamy sobie czas, w którym przygotujesz się do matury. Możesz wybrać opcję 42-dniową lub 10-dniową. Podejmując wyzwanie, każdego dnia Twoim zadaniem jest przerobić daną partię materiału. A jeśli będziesz powtarzał zgodnie ze wskazówkami, gwarantujemy Ci zwycięstwo, czyli sukces na maturze :)   


 

 

Co zrobić, żeby skorzystać z Wyzwania Maturalnego?

 

1. Kup książkę "Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym?" może być w wersji papierowej lub on-line - PRZEJDŹ DO SKLEPU

Tylko posiadanie repetytorium upoważnia do skorzystania z pakietu dodatkowych materiałów, ponieważ materiały te są ściśle powiązane z zadaniami z tej właśnie książki.

 

2. Utwórz darmowe konto na stronie www.jakzdacmaturezmatematyki.pl - UTWÓRZ KONTO 

 

3. Po założeniu konta w zakładce MOJE POMOCE MATURALNE -> PAKIET ON-LINE zostaniesz poproszony o wpisanie kodu z książki.


Jeśli masz książkę on-line, jest to ośmioznakowy kod, który uruchamiał dostęp do książki.


Jeśli masz wydanie papierowe, jest to kod znajdujący się pod zdrapką.

 


 

Co znajduje się w pakiecie dodatkowych materiałów?


Dodatkowe materiały są ściśle powiązane z harmonogramem powtórek zawartym w książce "Jak zdać maturę z matematyki na poziomie podstawowym?". Obejmują wszystkie niezbędne zagadnienia maturalne podzielone na 10 dni lub 42 dni, czyli dokładnie tak, jak zostało to podzielone w książce.

 

Na każdy dzień powtórek została przygotowana oddzielna lekcja, która zawiera dodatkowe wyjaśnienia, wskazówki oraz zadania do ćwiczeń w formie testu on-line.


 

 

Czy mogę zobaczyć przykładowe materiały?

 

Przykładowa lekcja z otwartym dostępem znajduje się TUTAJ. Przejdź i zobacz, dlaczego warto uczyć się z nami.

 

 

Gdzie znajdę pakiet dodatkowych materiałów?


Po założeniu konta dostęp do wszystkich lekcji będzie na Twoim koncie w Strefie Maturzysty w zakładce MOJE POMOCE MATURALNE -> PAKIET ON-LINE.


Pamiętaj, każdego dnia  przerabiasz kolejną lekcję z dodatkowymi materiałami, która zgodnie z harmonogramem z repetytorium przeznaczona jest na dany dzień.Oferta wynajmu banera

MATURA

2024

Z MATEMATYKI