ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzień dobry! Na wstępie chciałabym bardzo podziękować! Wasza książka bardzo mi pomogła, oprócz korepetycji przerobiłam całą na poziom rozszerzony. Bardzo pomocne są też zadania na fb, czy też plansze na Waszej stronie. Jesteście po prostu najlepsi! więcej

Magda, 2016-05-09
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


PEWNIAKI-MATURALNE

baner

Poniżej zamieszczamy RANKING ZADAŃ MATURALNYCH, który powstał po przeanalizowaniu wszystkich arkuszy maturalnych CKE z terminu majowego, czerwcowego i sierpniowego z lat 2015-2017 i na tej podstawie określona została częstość występowania danego zagadnienia.

RANKING ZADAŃ MATURALNYCH - testowych - poziom podstawowy

1 - Procenty częstość występowania 100%, czyli zagadnienie to było we wszystkich ostatnich 9 arkuszach maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
2 - Pole, obwód, odcinki - figury płaskie częstość występowania 100%, czyli zagadnienie to było we wszystkich ostatnich 9 arkuszach maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
3 - Działania na potęgach i pierwiastkach częstość występowania 88,89%, czyli zagadnienie to było w 8 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
4 - Prawdopodobieństwo klasyczne - kule, monety, kostki, losy częstość występowania 88,89%, czyli zagadnienie to było w 8 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
5 - Logarytmy częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
6 - Wzory skróconego mnożenia częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
7 - Zależności między funkcjami trygonometrycznymi częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
8 - Kąt wpisany i środkowy oraz inne kąty w kole częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
9 - Bryły obrotowe - objętość, pole powierzchni, ważne odcinki częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
10 - Średnia arytmetyczna częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
11 - Układy równań częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
12 - Własności ciągu arytmetycznego - zależności między wyrazam częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
13 - Kąty i funkcje trygonometryczne kątów w graniastosłupach i ostrosłupach częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
14 - Nierówność liniowa częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
15 - Równanie stopnia wyższego niż drugi częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
16 - Figury podobne częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
17 - Proste prostopadłe częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
18 - Równania wymierne częstość występowania 44,44%, czyli zagadnienie to było w 4 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
Oferta wynajmu banera