ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzięki za pomoc w przygotowaniu do matury! Ok. 85% z rozszerzenia to raczej dobry wyniki i jest to m.in. Państwa zasługa. Świetna strona i tryb w jakim działacie tzn. wszytko błyskawicznie aktualizowane, nowości na facebooku, szeroki zakres zadań. Będę polecał stronę, bo naprawdę sporo mi pomogło. Pozdrawiam! więcej

Bartek, 2016-05-09
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


PEWNIAKI-MATURALNE

baner

Poniżej zamieszczamy RANKING ZADAŃ MATURALNYCH, który powstał po przeanalizowaniu wszystkich arkuszy maturalnych CKE z terminu majowego, czerwcowego i sierpniowego z lat 2015-2017 i na tej podstawie określona została częstość występowania danego zagadnienia.

RANKING ZADAŃ MATURALNYCH - testowych - poziom podstawowy

1 - Procenty częstość występowania 100%, czyli zagadnienie to było we wszystkich ostatnich 9 arkuszach maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
2 - Pole, obwód, odcinki - figury płaskie częstość występowania 100%, czyli zagadnienie to było we wszystkich ostatnich 9 arkuszach maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
3 - Działania na potęgach i pierwiastkach częstość występowania 88,89%, czyli zagadnienie to było w 8 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
4 - Prawdopodobieństwo klasyczne - kule, monety, kostki, losy częstość występowania 88,89%, czyli zagadnienie to było w 8 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
5 - Logarytmy częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
6 - Wzory skróconego mnożenia częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
7 - Zależności między funkcjami trygonometrycznymi częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
8 - Kąt wpisany i środkowy oraz inne kąty w kole częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
9 - Bryły obrotowe - objętość, pole powierzchni, ważne odcinki częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
10 - Średnia arytmetyczna częstość występowania 77,78%, czyli zagadnienie to było w 7 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
11 - Układy równań częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
12 - Własności ciągu arytmetycznego - zależności między wyrazam częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
13 - Kąty i funkcje trygonometryczne kątów w graniastosłupach i ostrosłupach częstość występowania 66,67%, czyli zagadnienie to było w 6 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
14 - Nierówność liniowa częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
15 - Równanie stopnia wyższego niż drugi częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
16 - Figury podobne częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
17 - Proste prostopadłe częstość występowania 55,56%, czyli zagadnienie to było w 5 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:
18 - Równania wymierne częstość występowania 44,44%, czyli zagadnienie to było w 4 na 9 ostatnich arkuszy maturalnych CKE Przykładowe zadania z danego zagadnienia:




Oferta wynajmu banera

MATURA

2024

Z MATEMATYKI