ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzisiaj listonosz dostarczył mi książkę. Jest godna polecenia. Wszystko przejrzyście wytłumaczone. Mimo że większość zadań jest dosyć łatwych, to jednak pewniej się czuje po\\\" przestudiowaniu \\\" już całej prawie książki. więcej

Diana S., 2013-04-25
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


POBIERZ TESTOWY KOD DOSTĘPU
Aby bezpłatnie uzyskać dostęp testowy do wybranej książki w wersji: na tablice interaktywne, komputer, tablet i telefon wypełnij krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz kod dostępu, który będzie uprawniał do uruchomienia 3-dniowej wersji próbnej.


Aby użyć kodu należy zalogować się do STREFY NAUCZYCIELA, a następnie wybrać książkę i wpisać kod. Przy pierwszym logowaniu wymagana jest prosta rejestracja konta.

Adres e-mail:  

(na ten adres zostanie przesłany kod dostępu - wpisuj uważnie)
Nazwa szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Adres szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Wybierz poziom:
BEZPŁATNE USŁUGI DODATKOWE:
UWAGA! Wiadomość z kodem wysyłana jest automatycznie na podany adres e-mail. Jeżeli wiadomości nie będzie w skrzynce odbiorczej sprawdź folder SPAM.

OFERTA DLA SZKÓŁ

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA
- PDF (można wydrukować, wypełnić i przesłać skan lub zdjęcie) [pobierz]


Oferta wynajmu banera