ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzień dobry! Na wstępie chciałabym bardzo podziękować! Wasza książka bardzo mi pomogła, oprócz korepetycji przerobiłam całą na poziom rozszerzony. Bardzo pomocne są też zadania na fb, czy też plansze na Waszej stronie. Jesteście po prostu najlepsi! więcej

Magda, 2016-05-09
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


POBIERZ TESTOWY KOD DOSTĘPU
Aby bezpłatnie uzyskać dostęp testowy do wybranej książki w wersji: na tablice interaktywne, komputer, tablet i telefon wypełnij krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz kod dostępu, który będzie uprawniał do uruchomienia 3-dniowej wersji próbnej.


Aby użyć kodu należy zalogować się do STREFY NAUCZYCIELA, a następnie wybrać książkę i wpisać kod. Przy pierwszym logowaniu wymagana jest prosta rejestracja konta.

Adres e-mail:  

(na ten adres zostanie przesłany kod dostępu - wpisuj uważnie)
Nazwa szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Adres szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Wybierz poziom:  
UWAGA! Wiadomość z kodem wysyłana jest automatycznie na podany adres e-mail. Jeżeli wiadomości nie będzie w skrzynce odbiorczej sprawdź folder SPAM.

OFERTA DLA SZKÓŁ

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA
- PDF (można wydrukować, wypełnić i przesłać skan lub zdjęcie) [pobierz]