ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Świetna idea, za którą bardzo dziękuję. Jest to materiał typowo maturalny, w szkole często uczymy się rzeczy które nie mają się prawa zdarzyć na maturze[...] Dziękuję i pozdrawiam. więcej

, 2014-02-28
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


POBIERZ TESTOWY KOD DOSTĘPU
Aby bezpłatnie uzyskać dostęp testowy do wybranej książki w wersji: na tablice interaktywne, komputer, tablet i telefon wypełnij krótki formularz. Na podany adres e-mail otrzymasz kod dostępu, który będzie uprawniał do uruchomienia 3-dniowej wersji próbnej.


Aby użyć kodu należy zalogować się do STREFY NAUCZYCIELA, a następnie wybrać książkę i wpisać kod. Przy pierwszym logowaniu wymagana jest prosta rejestracja konta.

Adres e-mail:  

(na ten adres zostanie przesłany kod dostępu - wpisuj uważnie)
Nazwa szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Adres szkoły:  

(długość: 5-100 znaków)
Wybierz poziom:
BEZPŁATNE USŁUGI DODATKOWE:
UWAGA! Wiadomość z kodem wysyłana jest automatycznie na podany adres e-mail. Jeżeli wiadomości nie będzie w skrzynce odbiorczej sprawdź folder SPAM.

OFERTA DLA SZKÓŁ

POBIERZ FORMULARZ ZAMÓWIENIA
- PDF (można wydrukować, wypełnić i przesłać skan lub zdjęcie) [pobierz]


Oferta wynajmu banera