ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Wasz fanpage świetnie pomaga mi w przygotowaniach do matury ponieważ mam problemy z pisaniem ręcznych z powodu mojej niepełnosprawności a fanpage z zadaniami doskonale uzupełnia moje braki. a sposób prezentowania zadań idealne pasuje do mojego sposobu uczenia się matematyki więcej

Jan P., 2015-11-17
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Zachodniopomorski Kongres Innowacyjnych Nauczycieli Matematyki w Szczecinie
akt. 19.01.2019 13:15

W zeszłym miesiącu odbył się  Zachodniopomorski Kongres Innowacyjny Nauczycieli Matematyki w Szczecinie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wsród nauczycieli.
W ramach Kongresu odbyły się 4 wykłady, które  poprowadzili:  JOANNA ŚWIERCZ, DARIUSZ KULMA, TOMASZ SZWED oraz RYSZARD PAGACZ.


MIEJSCE:
SZCZECIN, Pomorski Uniwersytet Medyczny


KIEDY:
3 grudnia 2018 (poniedziałek), godz. 9.30 - 15.30Na stoiskach podczas konferencji zostały zaprezentowane oferty wydawnictw: NOWIK, PAZDRO i ELITMAT


Dziękujemy wszystkim za przybycie :)
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI