ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Już od dwóch lat śledzę Was na fb, z każdym z Waszych zadań mam możliwość przećwiczyć swoje umiejętności. Niby tylko czasami 1 zadanie na dzień, ale sądzę, że przy takiej systematyczności i powtarzaniu wraz z Waszymi testami uda mi się zdać ją jak najwyżej, póki co zadania przez Was demonstrowane przydają się na lekcjach z matematyki.;P Pozdrawiam.(...) więcej

Katarzyna P., 2015-11-17
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Wykład Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy „Drzwi Otwarte 2018”
akt. 24.01.2018 18:39
Wykład Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy „Drzwi Otwarte 2018”

 

Witaj Bydgoszczy! 

 

Już 1 lutego 2018r. Dariusz Kulma wraz z portalem „Jak zdać maturę z matematyki?” pojawią się na tegorocznej akcji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2018” .

Wszystkich tegorocznych maturzystów i ich wychowawców zapraszamy na wykład D. Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który jest swoistym przewodnikiem pełnym porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Będzie to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron. Uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie. Raczej uczniów i ich przyjaciela. Ważnym elementem wykładu będzie część dotycząca „maturalnych pewniaków”, podczas której wskazane zostaną najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

Co? Gdzie? Kiedy?

  • Wykład Dariusza Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?"
  • Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon).
  • 1 lutego 2018r. w godz. od 10:00 do 14:00 

wyklad_dariusza_kulmy_bydgoszcz_stoisko

Stoisko Jak zdać maturę z matematyki to miejsce gdzie można będzie kupić: książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki", plansze, koszulki, kubki, torby, zegary i wiele innych gadżetów matematycznych.

 

 ZAREJESTRUJ SIĘ 

http://www.utp.edu.pl/pl/uniwersytet-informacja/aktualnosci/1027-drzwi-otwarte-2018

 

Do zobaczenia!
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI