ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzień dobry! Na wstępie chciałabym bardzo podziękować! Wasza książka bardzo mi pomogła, oprócz korepetycji przerobiłam całą na poziom rozszerzony. Bardzo pomocne są też zadania na fb, czy też plansze na Waszej stronie. Jesteście po prostu najlepsi! więcej

Magda, 2016-05-09
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Wykład Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy „Drzwi Otwarte 2018”
akt. 24.01.2018 18:39
Wykład Dariusza Kulmy — Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy w Bydgoszczy „Drzwi Otwarte 2018”

 

Witaj Bydgoszczy! 

 

Już 1 lutego 2018r. Dariusz Kulma wraz z portalem „Jak zdać maturę z matematyki?” pojawią się na tegorocznej akcji Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy pod nazwą „Drzwi Otwarte 2018” .

Wszystkich tegorocznych maturzystów i ich wychowawców zapraszamy na wykład D. Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?", który jest swoistym przewodnikiem pełnym porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Będzie to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z dawką poczucia humoru. To spotkanie dwóch stron. Uczniów i nauczyciela? Niekoniecznie. Raczej uczniów i ich przyjaciela. Ważnym elementem wykładu będzie część dotycząca „maturalnych pewniaków”, podczas której wskazane zostaną najistotniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przygotowaniach do matury z matematyki.

Co? Gdzie? Kiedy?

  • Wykład Dariusza Kulmy: "Łatwiej, lepiej, skuteczniej - jak zdać maturę z matematyki?"
  • Auditorium Novum przy Al. prof. S. Kaliskiego 7 w Bydgoszczy (Fordon).
  • 1 lutego 2018r. w godz. od 10:00 do 14:00 

wyklad_dariusza_kulmy_bydgoszcz_stoisko

Stoisko Jak zdać maturę z matematyki to miejsce gdzie można będzie kupić: książki z serii "Jak zdać maturę z matematyki", plansze, koszulki, kubki, torby, zegary i wiele innych gadżetów matematycznych.

 

 ZAREJESTRUJ SIĘ 

http://www.utp.edu.pl/pl/uniwersytet-informacja/aktualnosci/1027-drzwi-otwarte-2018

 

Do zobaczenia!
Oferta wynajmu banera

MATURA

2021

Z MATEMATYKI