ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Portal jest bardzo dobrze przygotowany dla maturzystów i krok po kroku wszystko jest klarownie wytłumaczone. Dobra robota! :) więcej

, 2014-02-28
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Relacja z wykładu Dariusza Kulmy dla maturzystów w Bydgoszczy \\\"Drzwi Otwarte 2018\\\"
akt. 23.02.2018 17:19
Relacja z wykładu Dariusza Kulmy dla maturzystów w Bydgoszczy opisana w Tygodniku Bydgoskim.

01.02.2018 roku razem z projektem „Jak zdać maturę z matematyki?” odwiedziliśmy Bydgoszcz. Kolejny już w tym roku wykład Dariusza Kulmy — Nauczyciela Roku 2008 i autora książek dla maturzystów cieszył się ogromną popularnością. Rekordowa liczba 500 (! J) maturzystów przybyła na Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, by spotkać się z nami. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i cudowną atmosferę!

Przebieg spotkania zrelacjonował Tygodnik Bydgoski. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marty Kocuń.  -> TUTAJ

 

 Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI