ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za waszą prace włożoną w stronę oraz książki i zbiory zadań, dzięki którym wiele się nauczyłem i w miarę dobrze napisałem maturę. Wczoraj zostałem zakwalifikowany na wymarzone studia. To dzięki Wam od października będę mógł studiować informatykę na AGH. więcej

Jakub S., 2014-07-10
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Maturalny Maraton Matematyczny
akt. 28.04.2020 16:20
Maturalny Maraton Matematyczny 2020. Cykl całodniowych powtórek do matury online.

Maturalne Maratony Matematyczne to wyjątkowe wydarzenia dla maturzystów organizowane przez nas cyklicznie. Maratony to całodniowe wspólne powtórki do matury z matematyki oddzielnie na obu poziomach, w których uczestniczy kilkadziesiąt osób łącznie. 

Zajęcia prowadzi jedyny w swoim rodzaju nauczyciel matematyki – Dariusz Kulma – Nauczyciel Roku 2008 i autor książek dla maturzystów.

Maturalne Maratony organizujemy już od trzech lat. Zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Początkowo były w wersji stacjonarnej, teraz są w wersji on-line ale co najważniejsze wyjątkowa atmosfera została niezmienna. Jest profesjonalnie, pracowicie, ale z konieczną dawką poczucia humoru. 

·         "Dowiedziałam się mnóstwa fajnych sposobów, jak ułatwić sobie rozwiązywanie zadań" 

·         "Nauczyciel zachęcił mnie do pracy - nie było nudno"

·         "Plusem jest to, że powtórzyliśmy zadania ze wszystkich działów"

·         "Atmosfera jest fascynująca = zero stresu, zero spięcia. Jak najbardziej polecam."

·         "Najlepszy nauczyciel EVER. Bezkonkurencyjny i trafia do wszystkich, nawet tych najsłabszych uczniów"

·         "Przez dwa maratony matematyczne nauczyłam się więcej niż przez cały rok"


Wszystkich chętnych, którzy sami nie potrafią się zmobilizować do powtarzania lub chcą sprawdzić, co już potrafią, a co jeszcze muszą powtórzyć zapraszamy do udziału w kolejnych częściach maratonu. 

ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

 Maturalny Maraton Matematyczny
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI