ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Dzięki temu fanpage robię coś w kierunku matury :) Inaczej myślę, że nie robił bym nic. więcej

Przemysław P., 2015-11-17
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


MATURA 2016 - Odpowiedzi i pełne rozwiązania już dostępne!
akt. 05.05.2016 16:31
MATURA 2016 - Odpowiedzi i pełne rozwiązania do arkusza maturalnego już dostępne! Arkusz rozszerzony: odpowiedzi już 9 maja.

Zapraszamy do sprawdzenia odpowiedzi i pełnych rozwiązań do matury 2016. Odpowiedzi do arkusza maturalnego na poziomie podstawowym  dostępne są tutaj [zobacz]

Już 9 maja na na naszej stronie [zobacz] będą dostępne odpowiedzi i pełne rozwiązania do arkusza maturalnego na poziomie rozszerzonym.
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI