ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Świetny sposób prowadzenia zajęć, wszystko pełne ładu i porządku, wcześniejsze komunikaty i rozważanie spraw technicznych, niesamowita atmosfera i komfort nauki. Możliwość powtórnego obejrzenia materiału i przejrzysty sposób robienia zadań skutkuje pokochaniem matematyki i 2 razy szybszym tempem jej zrozumienia. : ) więcej

Uczestnik Finałowej Wielkiej Lekcji Matematyki, 2020-06-08
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


LIVE DLA SZKÓŁ Jak zdać maturę z matematyki - wykład motywacyjny dla maturzystów
akt. 02.10.2020 14:57
LIVE DLA SZKÓŁ Jak zdać maturę z matematyki - wykład motywacyjny dla maturzystów

Od kilku lat wrzesień był dla nas miesiącem spotkań z maturzystami. Ekipa projektu „Jak zdać maturę z matematyki?” wraz z Dariuszem Kulmą jeździła po Polsce i spotykała się w szkołach czy to na Salonach Maturzystów w różnych miastach w kraju. Ten rok jest wyjątkowy i niestety nie uda nam się spotkać osobiście, ale postanowiliśmy się nie poddawać i chcielibyśmy się spotkać on-line.


Wykłady Dariusza Kulmy to wydarzenia wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde spotkania to niezwykła dawka motywacji i przekazania maturzystom przedmaturalnej energii. Wykłady zawsze cieszą się ogromną popularnością, a co najważniejsze przynoszą m.in. takie efekty:

„Chciałam podziękować za pełny koszyk motywacji, który pan Dariusz wręczył mi na spotkaniu. To on zaszczepił we mnie chęć osiągnięcia czegoś więcej. 30%? Czemu ja tak mało chce?! Pójdę i napiszę to na 60%! I tak było. Napisałam maturę, podwajając początkowe pragnienie wyniku.”


Wykłady skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2021 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru.


Sprawdź więcej informacji jeśli jesteś nauczycielem i chciałbyś aby Twoi uczniowie wzieli udział w spotkaniu ON-LINE z Dariuszem Kulmą!

ZOBACZ 
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI