ZAMKNIJ   X
Skuteczna pomoc podczas przygotowań do MATURY Z MATEMATYKI. Znajdziesz u nas porady, zadania aktualne z najnowszą podstawą programową, motywatory do działania oraz gadżety matematyczne, które ubarwią naukę. Stroną matematyczną profilu zajmuje się DARIUSZ KULMA - Nauczyciel Roku 2008.

odpowiedzi matematyka podstawowa, odpowiedzi matematyka rozszerzona, matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matematyka, matura, elitmat, książka matematyka, materiały pomocnicze do matury, plansze interaktywne, zadania interaktywne

Witam! Chciałam serdecznie podziękować za wszelkie zadania, testy, matury, mini matury udostępnione na Waszym profilu. Dzięki nim poradziłam sobie z tegoroczną maturą, wszystkie wcześniejsze matury próbne pisałam marnie, jednak prawidłową zdałam na 62% co jest dla mnie mega zadowalające, jestem Wam bardzo wdzięczna!! Dziękuje!!!! więcej

Klaudia, 2016-07-06
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


LIVE DLA SZKÓŁ Jak zdać maturę z matematyki - wykład motywacyjny dla maturzystów
akt. 02.10.2020 14:57
LIVE DLA SZKÓŁ Jak zdać maturę z matematyki - wykład motywacyjny dla maturzystów

Od kilku lat wrzesień był dla nas miesiącem spotkań z maturzystami. Ekipa projektu „Jak zdać maturę z matematyki?” wraz z Dariuszem Kulmą jeździła po Polsce i spotykała się w szkołach czy to na Salonach Maturzystów w różnych miastach w kraju. Ten rok jest wyjątkowy i niestety nie uda nam się spotkać osobiście, ale postanowiliśmy się nie poddawać i chcielibyśmy się spotkać on-line.


Wykłady Dariusza Kulmy to wydarzenia wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde spotkania to niezwykła dawka motywacji i przekazania maturzystom przedmaturalnej energii. Wykłady zawsze cieszą się ogromną popularnością, a co najważniejsze przynoszą m.in. takie efekty:

„Chciałam podziękować za pełny koszyk motywacji, który pan Dariusz wręczył mi na spotkaniu. To on zaszczepił we mnie chęć osiągnięcia czegoś więcej. 30%? Czemu ja tak mało chce?! Pójdę i napiszę to na 60%! I tak było. Napisałam maturę, podwajając początkowe pragnienie wyniku.”


Wykłady skierowane są w szczególności do maturzystów zdających maturę w 2021 roku. Każdy wykład to swoisty przewodnik pełen porad dla maturzystów o tym, jak i czego się uczyć, jak powtarzać, by robić to skutecznie i zapamiętać aż do samej matury, jak poradzić sobie z maturalnym stresem. Każdy wykład to przede wszystkim spotkanie pełne wartościowych treści przekazywanych z ogromną dawką poczucia humoru.


Sprawdź więcej informacji jeśli jesteś nauczycielem i chciałbyś aby Twoi uczniowie wzieli udział w spotkaniu ON-LINE z Dariuszem Kulmą!

ZOBACZ 
Oferta wynajmu banera

MATURA

2024

Z MATEMATYKI