ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Książka ,,Jak zdać maturę z matematyki\" pozwoliła mi zdać maturę na 68%! Moje wcześniejsze wyniki z próbnych matur nie pozwalały mi nawet zaliczyć egzaminu. Zdobywałam od 24% do maksymalnie 26%, co prowadziło tylko do łez i zwątpienia. Wciąż jestem w szoku, że udało mi się dokonać cudu, i z tak niskiego poziomu przejść na dosyć wysoki. Jestem bard(...) więcej

Weronika, 2019-11-05
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


„Grudniowe Spotkania z Matematyką” w Lublinie.
akt. 17.11.2017 17:37
ELITMAT – organizatorem konferencji - „Grudniowe Spotkania z Matematyką”

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że Firma Edukacyjno-Wydawnicza Elitmat, wraz z wydawnictwem Oficyna Edukacyjna i Wydawnictwem Nowik orazwe współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Lublinie – jest organizatorem konferencji dla nauczycieli matematyki - „Grudniowe Spotkania z Matematyką”.

Termin:   1 – 2 grudnia 2017 rok

Miejsce:   Zespół Szkół Elektronicznych

               ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin

 

Zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych tematyką :)

KONFERENCJA JEST BEZPŁATANA

WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWA!

Więcej informacji: elitmat.pl/konferencje
Oferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI