ZAMKNIJ   X
Matura obowiązkowa z matematyki dla niektórych jest czymś prostym i banalnym, dla innych jest jedną z wielkich życiowych traum. Tych drugich jest jednak zdecydowanie więcej. W 2011 roku blisko 21% maturzystów nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki! To 78 tysięcy uczniów - dwa średnie miasta lub jedno duże! Dlaczego aż tyle? Problemów nakładających się na siebie jest bardzo wiele. Uczeń, który nie lubi matematyki i ma problemy z jej uczeniem inaczej postrzega matematyczną rzeczywistość. Dodatkowo paraliżuje go strach i lęk przed tym przedmiotem, ponieważ ma wiele negatywnych wspomnień związanych z matematyką. Nie wiemy jakim jesteś uczniem, ale skoro jesteś na tej stronie, to również masz jakieś obawy wobec tego egzaminu. Może chcesz tylko zdać, a może zależy Ci na jak najwyższym wyniku. W każdej z tych sytuacji wyjdziesz zwycięsko, jeśli zaczniesz przygotowywać się wspólnie z nami!

matura z matematyki, jak zdać maturę z matematyki, matura z matematyki obowiązkowa

Najlepsza książka jaką kiedykolwiek miałam :) więcej

Martyna S., 2016-04-19
Inne osoby kupiły także
Aby uczestniczyć w WYZWANIU MATURALNYM zaloguj się na swoje konto w STREFIE MATURZYSTY.
Jeżeli logujesz się pierwszy raz to wymagana będzie prostej rejestracji konta.
Dostęp do lekcji z wyzwania wymaga podania na koncie kodu z Twojej książki.
Jeżeli posiadasz aktywny kod do STREFY PREMIUM, wpisz go w to pole aby aktywować dostęp:
STREFA NAUCZYCIELA
ZALOGUJ
  /   STREFA MATURZYSTY
ZALOGUJ


Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 oraz autor serii książek dla maturzystów \"Jak zdać maturę z matematyki\" gościem Dzień Dobry TVN.
akt. 06.09.2019 12:04
Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 oraz autor serii książek dla maturzystów "Jak zdać maturę z matematyki" gościem Dzień Dobry TVN.

4 września 2019 gościem Dzień Dobry TVN był Dariusz Kulma - Nauczyciel Roku 2008 oraz autor serii książek dla maturzystów "Jak zdać maturę z matematyki".

💭 "Zdaniem Dariusza Kulmy, nauczyciela matematyki, jedynym sposobem na skuteczne nauczanie przy takim trybie dnia jest barwne i aktywne prowadzenie lekcji. Aktywowanie dzieci, zaciekawienie tematem, który jest realizowany na danej lekcji. Istotne jest również pozytywne nastawianie uczniów."

Link do rozmowy ➡️ https://dziendobry.tvn.pl/a/podwojny-rocznik-lekcje-w-stolo…


GALERIAOferta wynajmu banera

MATURA

2023

Z MATEMATYKI